Košík
Aktuality
02.10.2019
0

Digitalizácia Prechod na elektronické pracovné výkazy

Vážený zákazník,

sme pevne presvedčení, že kvalita a efektivita našich servisných služieb je pre Vás jednou z najväčších pridaných hodnôt pri výbere značky Caterpillar, preto Vám s radosťou oznamujeme, že v priebehu mesiaca október 2019 na našich strediskách postupne prechádzame na elektronické pracovné výkazy pre servisné zákazky realizované v poľným servisom stavebných strojov Caterpillar.

Papierovú formu nahrádzame elektronickou v tabletoch našich poľných servisný mechanikov, čo Vám, ako zákazníkovi, prinesie okamžitú informáciu o vykonanom servisnom zásahu na Vašom stroji ihneď po jeho ukončení. Pre využívanie tejto služby nie je potrebné z Vašej strany žiaden úkon, e-maily s pracovnými výkazmi vo formáte .pdf budú zasielané na e-mail objednávateľa zákazky, resp. na akýkoľvek ďalší podľa želania pracovníka verifikujúceho ukončenie zákazky podpisom priamo pri stroji.

Pre potreby účtovníctva Vám budeme zasielať spolu s faktúrou vytlačené pracovné výkazy v nezmenenej papierovej forme. V prípade potreby nám bude potešením zodpovedať akékoľvek Vaše otázky.

S vďakou za Vašu dôveru,

 

Servisný tím Zeppelin SK

Odber noviniek
Ďakujeme, na dokončenie registrácie kliknite na odkaz
odoslaný na váš email
Zadaný e-mail už existuje
Nepodarilo sa pridať e-mail
Kontaktovať predajcu
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Vyplňte, prosím, všetky povinné položky formulára

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.